17.10.2024 Spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat - fotorelacja

Ale była MOC !💪
Noc bibliotek – Noc czytania – Moc czytania – Moc bibliotek!
🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖 ⭐️ 🌖

W piątek, oprócz innych przygotowanych dla Was atrakcji, gościliśmy w naszej bibliotece autorkę, której nietuzinkowa historia i zainteresowania mogą być tematem na kolejną książkę.
Mistrzyni Europy Oyama Karate , absolwentka Politechniki Warszawskiej 🎓, flecistka i… ❓
Oczywiście PISARKA ❗❗️ Która tworzy dla czytelników powieści fantasy oraz thrillery. 😱

Podczas spotkań (gdyż były dwa - pierwsze odbyło się z licealistami z I LO w Złotowie, a drugie było otwarte dla wszystkich chętnych) posłuchaliśmy o przygodzie pisarskiej Pani Agnieszki oraz o drodze wydawniczej w Polsce, która ku zaskoczeniu wielu osób nie wymaga nakładów finansowych.
Otrzymaliśmy także sporą dawkę ciekawostek związanych z pisaniem i wydawaniem książek w naszym kraju, co może pomóc przyszłym autorom w swoim debiucie.

Mamy nadzieję, że Was zain­tryg­owal­iśmy­ i zajrzycie do nas, aby wypożyczyć którąś z jej książek.📖😊
Spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat .jpg
Spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat -2.jpg