Miejska Biblioteka Publiczna w Złotowie
WYDARZENIE
2024-10-3
T17:00
26.09.2024🌎SPOTKANIE PODRÓŻNICZE oraz FINISAŻ WYSTAWY fotograficznej IWONY LEŚNIEWSKIEJ 📷
[awatar]
Złotów MBP

🌏✈️NOWA ZELANDIA NIEZNANA W ZNANYCH OBLICZACH to tytuł WYSTAWY, którą możecie oglądać👀 w naszej bibliotece🤩. Autorką pięknych fotografii kraju kiwi jest pani Iwona Leśniewska z Dolaszewa. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć zdjęć to zapraszamy na spotkanie z autorką już 3️⃣ października br.

🌏 ✈️ 🌏 🛫 🌎
Nowa Zelandia to niezwykły świat, w którym można znaleźć ośnieżone strzeliste góry, lodowce, fiordy, pola geotermalne, wodospady, turkusowe jeziora, klify, lasy sekwojowe. Tak wielka różnorodność w jednym miejscu budzi zachwyt. To jakby połączyć krajobrazy Szwajcarii, Norwegii, Islandii, Stanów Zjednoczonych. Jednego dnia można podziwiać magiczne laguny, następnego zdobywać szczyty górskie a kolejnego zrelaksować na pięknej plaży.
SPOTKANIE PODRÓŻNICZE oraz FINISAŻ WYSTAWY fotograficznej I. LEŚNIEWSKIEJ .jpg